محل تبلیغات شما
اگر امروز روز حرف های بی رو در بایسی بود به اسرائیل چه می گفتید :

من به اسرائیل می گفتم :

۱- نامشروع هستید

۲- غاصب هستید

۳- ظالم هستید

۴- خون اشام هستید

۵- نابود شدنی ورفتنی هستید

۶- قدرتتان شیطانی است وشیطان بر مسلمان مومن مسلط نمی گردد

۷- از شر شما همواره به خدا پناه می بریم

۸- همانگونه که علی صدر اسلام قلعه خیبر را فتح کرد ، علی زمان نیز بیت المقدس را انشاء الله فتح خواهد کرد

۹- از حیوان پست تر هستید

۱۰- کف روی آب هستید

۱۱- خانه شما از خانه عنکبوت سست تر است

۱۲- هرچه مکر کنید مکر خدا از مکر شما بالاتر است

۱۳- چاقو کش جهانی هستید

۱۴- از شما با تمام وجود متنفر هستم  

15 - کودک کش هستید  

16- با آل سعود دو لبه یک قیچی هستید 

17- با ایران در نیفتید چون که : عمق راهبردی ندارید،در تیر رس موشک های ایران قرار دارید ، ایمان مردم ایران و توسل آن ها به نام مبارک الله باطل کننده سحر شیطانی شما است ، جنگ با ایران برای شما هزینه بر وبلند مدت خواهد بود ، ایران پتانسیل وحدت ملی بالا دارد ، در ایران مذهب بر قومیت غلبه دارد و مذهب تشیع نگاه سرخ به کربلا و امید سبز به فرج منجی دارد ،ایران قدرت مداخله گری ومداخله جوئی بر علیه اسرائیل در دنیا دارد،ایران خصلت ظلم ستیزی وبیگانه ستیزی دارد،ایران در فضای بین المللی دارای جایگاه ویژه است ، ایران قدرت تولید بحران در جهان دارد ( نمونه آن را در فتوای امام خمینی بر علیه سلمان رشدی مشاهده کردید) ،ایران در جهان دارای مکملها وعقبه است ( عقبه های آشکار وعقبه های خاموش)،ایران دارای موقعیت منحصر به فرد بلحاظ ت زمین است ،جنگ با ایران کوتاه مدت نیست ، تلفات زیاد برای شما دارد،در جنگ با ایران حتی یک درصد امید پیروزی برای شما نیست ،  

-  ایران مجهز به 80 میلیون کلاهک  انسانی غنی شده با ایمان الهی  است .  

19- تمام تاریکی های عالم جمع شده اید و  فوت می کنید تا نور ایران را خاموش کنید  اما مگر می شود ؟| 

20- وقتی  نهضت برای نابودی شما با  بسم الله الرحمن الرحیم»  شروع شده ، دیگر شیطان نابود شدنی وفراری است .

سیاست تبلیغی دشمن علیه ایران:

پاسخ های شیطان به رسول خدا ( ص)

بمب اتمی و راه های مقابله با آن

هستید ,، ,های ,،ایران ,مکر ,دارای ,با ایران ,برای شما ,جنگ با ,است ، ,نابود شدنی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نوآوری علوم